Yazar: Kahraman Tazeoğlu Tür:
 E-Kitap 16155 Kez Okunmuştur
GD Star Rating
loading...

Bukre – Kahraman Tazeoğlu PDF ePub Kitap

Bukre 

Güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. Artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende. Bir insanın gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde. Eskisi gibi değilim. Neden mi senden çok daha öndeyim? Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim. Sen olup bitenlerle ilgilenirken, ben olmayanın izindeydim.

Bukre – Kahraman Tazeoğlu PDF ePub Kitap indir

Çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş. İşte ben bu şekilde hayata karşı direndim. Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar beni sevseydin. Ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile. Ben, senin doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin. Bukre

Bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. Bu aşkın vebası sende, busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. Unutmak alışmaktır. Unutursun demiyorum… Ama alışacaksın biliyorum.
(Tanıtım Bülteninden)

Bukre – Kahraman Tazeoğlu PDF ePub Kitap indir

Bukre – Kahraman Tazeoğlu PDF ePub Kitap

PDF Kitap indir
Bukre – Kahraman Tazeoğlu PDF Kitap indir
ePub Kitap indir
Bukre – Kahraman Tazeoğlu ePub Kitap indir

3 Yorum Şimdiye kadar.

 1. Vasli Vs diyor ki:

  Biri yardim etsin nasil indire bilirim?pls

  GD Star Rating
  loading...
 2. Ayça yirmili diyor ki:

  Oncelikle bu siteye kaydoluyorsun daha sonra

  Kitap İndirme

  Lütfen diğer sitemize üye olup Admin’i arkadaş olarak ekleyin daha sonra size gelecek olan grup davetini kabul edin. Bu adımları tamamladıktan sonra kitap paylaşımlarını görebileceksiniz

  Seklinde bir uyari geliyor ancak diger siteye de giris yapamıyoruz o yüzden kitaplari indiremiyoruz anladigim kadariyla.

  GD Star Rating
  loading...
 3. cem diyor ki:

  tşkkrle

  GD Star Rating
  loading...

Yorumu Cevapla