Yazar: Adolf Hitler Tür:
 E-Kitap 18194 Kez Okunmuştur
GD Star Rating
loading...

 

Adolf  Hitler – Kavgam (Orjinal adı: Mein Kampf) , Adolf Hitler’in hayatını, siyasi görüşünü ve nasyonal sosyalist fikirleri kendi kaleminden  okuyacağınız kitaptır. Adolf Hitler’in başarısız bir darbe girişimi sonucunda hapse girdiği dönemde Landsberg cezaevinde dostu Rudolf Hess tarafından kaleme alınmıştır.

“Okuldaki başarısızlığım gözle görülür gibiydi. Hoşuma giden derslere çalışıyordum. Zevkle çalıştığım derslerden tam not, diğerlerinden ise “orta” ve “zayıf ” notlar alıyordum. En çok tarih ve coğrafya
derslerinde başarı gösteriyordum.
İşte bu sıralarda “milliyetçi” oldum ve
tarihin gerçek anlamını anlamayı, idrak etmeyi ve bu konuya nüfuz edebilmeyi öğrendim.”

………………………….

Kitap, günümüzde Almanya, Fransa, Avusturya, Polonya ve birçok Avrupa ülkesinde yasaklanmış bulunmaktadır. Kitabın yayın hakları Bavyera hükümetinin elindedir. Bavyera hükümetinin kitabı basan yayınevleri hakkında Türk mahkemelerinde açtığı dava sonunda, varılan karar uyarınca kitabın yayımlanması ve satılması Türkiye’de yasaklanmıştır ancak bu yasak daha sonra kaldırılmıştır ve Türkiye’de halen satılmaktadır.

 

Kavgam – Adolf Hitler

PDF Kitap

(PC için)

EPUB Kitap

(Ipad, Iphone ve tüm Android cihazlar için)

2 Yorum Şimdiye kadar.

 1. Diane diyor ki:

  yea the holohoax is bemciong a used one now so the kikes a few years ago decided to come up with the theory that the Nazis have created trauma for jews for ALL eternity so much so that yids three generations after the original Nazi movement was disbanded are still suffering from psychological trauma and shock oy vey we bitches got slapped so hard that our kids are now feeling the effects of the Nazi Gestapo! or maybe western govs are all running outta $$$ to funnel to them Yids after all all our govs are being destroyed and our $$$ swindled by the Old Testament kikes who are behind the Greater Israel project in the Middle East (Eretz Israel Israel Al Kubra)

  GD Star Rating
  loading...
 2. ilyas diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar daha öncede burada belirttiğim gibi yeni bir E-Kitap sitesi kuruyorum ve bununla ilgili lütfen iki dakikanızı ayırıp aşağıdaki linkteki yazıyı okuyabilirmisiniz

  http://www.freekitap.com/yeni-sitemizde-gormek-istedikleriniz/

  GD Star Rating
  loading...

Yorumu Cevapla