Yazar: Elif Şafak Tür: ,
 E-Kitap 6556 Kez Okunmuştur
GD Star Rating
loading...

Siyah Süt  – Elif Şafak

Bu kitap okunur okunmaz unutulmak için yazıldı. Suya yazı yazar gibi…
“Siyah Süt” kadınlığın, kadınların hayatının kasvetli ve karanlık ama son tahlilde geçici bir dönemiyle ilgili. Birdenbire gelen ve geldiği gibi hızla dalgalar halinde çekile çekile giden bir haletiruhiye burada incelenen. Bu haliyle elinizde tuttuğunuz kitap bir nevi tanıklık. Otobiyografik bir roman.
(…) Annelik dünyanın en yaşanılası, en muhteşem lütuflarından biri; güzel ki hem de nasıl. Aldığı tüm övgüleri fazlasıyla hak ediyor.
Öylesine benzersiz, öylesine kıymetli… aynı zamanda çetrefil, karmaşık ve kimi zaman hayli ağır.
“Siyah Süt, cesur, şaşırtıcı, tılsımlı bir roman: Bunca kötülüğün ortasında, bize umut veriyor Elif Şafak, dayanabilmek, direnebilmek ve sonra hayata, bir mucize gibi, yeniden başlayabilmek için.”
Selim İleri

 

 

 

Siyah Süt  – Elif Şafak

PDF Kitap

(PC için)

EPUB Kitap

(Ipad, Iphone ve tüm Android cihazlar için)

2 Yorum Şimdiye kadar.

 1. gizem diyor ki:

  kitabı okudum . kitapçı kitaba yalancı kitap diye hitap etti . bi psikologla görüşmüş . psikolog bu kitabı okuyanın aklından şüphe ederim demişş . yaa niye böyle dedilerr anlamadımm ben sorun kitapta mı okur da mı ? yada ortada bi sorun var mı ? :(

  GD Star Rating
  loading...
  • ilyas diyor ki:

   Kitabi okumadim ama ne olursa olsun biri ozellikle bi psikolok bi kitabin okurlari hakkinda boyle bir yorum yapiyorsa ben onun aklindan suphe eserim :)

   GD Star Rating
   loading...

Yorumu Cevapla