GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

E-Kitap Okuma Programı indir kitap okuma programı e-kitap programı indir

E-Kitap Okuma Programı

Free Kitap

Sitemizde yayınlanan Kitaplar hem ePub hemde PDF formatındadır. Amacımız okunabilirliği arttırmaktır. (iphone, iPad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab, Android ve Symbian gibi işletim sistemlerini kullanan cihazlar)  ePub formatını desteklemektedir veya ePub formatını destekleyen programlara sahiptir, ancak her koşulu göz önünde bulundurarak ePub formatını destekleyen bir program olmadığı durumlarda (ör: işyerindeki bilgisayarınıza harici herhangi bir program kurmak yasaksa) Kitapları PDF formatında indirip okuyabilirsiniz.

Ayrıca sitemize mobil cihazınızdan girip direk kitapları indirip okuyabilirsiniz.E-Kitap Okuma Programı indir

Apple iphone ve ipad için iBooks Programı indir

E-Kitap okuma programı indir kitap okuma programı e-kitap programı indir

Android Telefon ve Tabletler için Aldiko Programı indir

 kitap okuma programı e-kitap programı indir

Bilgisayar için Calibre E-Kitap Okuma Programı indir

 E-Kitap okuma programı indir kitap okuma programı e-kitap programı indir

Sitemizde yayınlanan Kitaplar hem ePub hemde PDF formatındadır. Amacımız okunabilirliği arttırmaktır. (iphone, iPad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab, Android ve Symbian gibi işletim sistemlerini kullanan cihazlar)  ePub formatını desteklemektedir veya ePub formatını destekleyen programlara sahiptir, ancak her koşulu göz önünde bulundurarak ePub formatını destekleyen bir program olmadığı durumlarda (ör: işyerindeki bilgisayarınıza harici herhangi bir program kurmak yasaksa) Kitapları PDF formatında indirip okuyabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan Kitaplar hem ePub hemde PDF formatındadır. Amacımız okunabilirliği arttırmaktır. (iphone, iPad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab, Android ve Symbian gibi işletim sistemlerini kullanan cihazlar)  ePub formatını desteklemektedir veya ePub formatını destekleyen programlara sahiptir, ancak her koşulu göz önünde bulundurarak ePub formatını destekleyen bir program olmadığı durumlarda (ör: işyerindeki bilgisayarınıza harici herhangi bir program kurmak yasaksa) Kitapları PDF formatında indirip okuyabilirsiniz.Sitemizde yayınlanan Kitaplar hem ePub hemde PDF formatındadır. Amacımız okunabilirliği arttırmaktır. (iphone, iPad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab, Android ve Symbian gibi işletim sistemlerini kullanan cihazlar)  ePub formatını desteklemektedir veya ePub formatını destekleyen programlara sahiptir, ancak her koşulu göz önünde bulundurarak ePub formatını destekleyen bir program olmadığı durumlarda (ör: işyerindeki bilgisayarınıza harici herhangi bir program kurmak yasaksa) Kitapları PDF formatında indirip okuyabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan Kitaplar hem ePub hemde PDF formatındadır. Amacımız okunabilirliği arttırmaktır. (iphone, iPad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab, Android ve Symbian gibi işletim sistemlerini kullanan cihazlar)  ePub formatını desteklemektedir veya ePub formatını destekleyen programlara sahiptir, ancak her koşulu göz önünde bulundurarak ePub formatını destekleyen bir program olmadığı durumlarda (ör: işyerindeki bilgisayarınıza harici herhangi bir program kurmak yasaksa) Kitapları PDF formatında indirip okuyabilirsiniz.

11 Yorum Şimdiye kadar.

 1. ilyas diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar daha öncede burada belirttiğim gibi yeni bir E-Kitap sitesi kuruyorum ve bununla ilgili lütfen iki dakikanızı ayırıp aşağıdaki linkteki yazıyı okuyabilirmisiniz

  http://www.freekitap.com/yeni-sitemizde-gormek-istedikleriniz/

  • emre diyor ki:

   yaw daha bu siten adam akıllı çalışmıyor deli olacam yaaa nedir bu kardeşim hem free diyon hemde indirmeye izin vermiyon olacak şey deği bu nedir yaa ben bunları nasıl indirebilecem?????

 2. ayşe diyor ki:

  bu kitabı çok duydum okumak istiyorum

 3. ilyas diyor ki:

  Hangi kitabi?

 4. ayşe diyor ki:

  daha önce bu şekilde kitap okumadım .bu kitabı okumak istiyorum .şimdiden teşekkür ederim

 5. asuman diyor ki:

  ekitap okumak için fbreader programını öneririm. windows ve linüx ile uyumlu. buradan indirebilirsiniz : http://temizindir.com/fbreader-indir/

 6. fatma diyor ki:

  osho-korku kitabını bulamadım

 7. ilyas diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar yakın zamanda çok geniş bir kitap arşivinden haberdar olmak için üye olmayı unutmayın

 8. İlayda Kablan diyor ki:

  merhaba benim telefonumun işletim sistemi bada bu uygulama bnm telefonumda çalışır mı??

Yorumu Cevapla


 • Son Yorumlar

 • Bu siteye abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.